Mousse

O nas


Dwie dziewczyny, dwa różne zawody, jedna wspólna pasja – zamiłowanie do pięknych wnętrz i ludzkich historii, jakie za nimi stoją. Któregoś dnia doszłyśmy do wniosku, że czegoś nam w życiu brakuje. Chcemy więcej niż codzienna praca i postanowiłyśmy po to sięgnąć. Tak powstał mousse, czyli apetyczna mieszanka tego, co nas inspiruje i zachwyca, doprawiona szczyptą humoru. Opowiadamy historie wyjątkowych miejsc i ludzi, odkrywamy młode marki, pokazujemy od kuchni współpracę z architektem i proces powstawania wnętrz, dzielimy się wiedzą. Projektujemy, fotografujemy, kręcimy filmy. Wszystko, o czym opowiadamy, powstało z czyjejś pasji – naszej lub niezwykłych ludzi, których poznajemy dzięki mousse.

 

Dagmara Rapińczuk

Mousse Dagmara Rapińczuk

Pani Architekt i to podwójna – absolwentka Architektury na Politechnice Gdańskiej oraz Architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Projektowanie wnętrz umiłowałam sobie najbardziej i z tą dziedziną związałam swoje życie zawodowe. Doświadczenie zdobywałam w wielu biurach, ale bycie sobie sterem i okrętem to coś, o czym marzyłam, dlatego od niedawna działam pod własną marką. Wciąż powtarzam, że na nic nie mam czasu, żeby potem w magiczny sposób rozciągnąć dobę i angażować się w realizację coraz to nowszych pomysłów. Uwielbiam ludzi i miejsca, w których żyją. Ich historie niezmiennie mnie inspirują. Chciałoby się rzec, że istna ze mnie kobieta renesansu.

Hania Połczyńska

Mousse Hania Połczyńska

Magister inżynier, absolwentka Zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Łączę umysł ścisły z kreatywną duszą. Od początku 2016 roku buduję własną markę SO CONTENT, zajmując się marketingiem i nowymi mediami. Obecnie realizuję wielkie marzenie o pracy jako profesjonalny fotograf wnętrz (zobacz moje portfolio: kroniki). Od zawsze lubię aranżować przestrzeń wokół siebie, ale dopiero przeprowadzka „na swoje” rozbudziła we mnie prawdziwą pasję do wnętrz. Kocham opowiadać historie i pewnie dlatego od wczesnych lat podstawówki aktywnie bloguję w sieci. W 2014 roku założyłam bloga Niezły ze mnie ananas, na którym opisuję codzienne próby oswojenia mojej nieokiełznanej kreatywności.

Dominika Gan, nasza Wróżka Chrzestna

 

Mówią o niej: „to je dzik!”. Jako jedna z pierwszych dowiedziała się o projekcie mousse i z miejsca w niego uwierzyła. To Dominice zawdzięczamy nasze piękne logo, animacje w filmach i cenne rady, którymi zasypywała nas od początku powstawania bloga. Gdy nie realizuje się jako graficzka-freelancerka pod pseudonimem Welldonegan (Instagram), wspina się po górach, śmiga po mieście na swojej kolażówce lub pełni dumną rolę DJ’ki na imprezach. No nie da się ukryć – to je naprawdę dzik!

ZapiszZapisz